KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17223265
nr 1722 3265
Lennart Börje Vestberg
(f. 1934), Sverige
Oljemålning, Signerad, båtar. Olja på duk, 39x69 cm, yttermått inklusive ram: 47x77 cm
Lennart Börje Vestberg, svensk målare född i Styrnäs, Ådalen 1934.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 8 september 2025
kl 19:02:18
8/9 18:57:19
Lennart Börje Vestberg
Läs mer om Lennart Börje Vestberg