KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14072227

nr 1407 2227

Lena Vishutkina, Stilleben med samovar. Signerad. Olja på duk, 60x71, yttermått inklusive ram: 72x83 cm

Konditionsrapport: skadad ram

måndag 5 juli 2021
kl 19:57:39