KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12702366

nr 1270 2366

Leif Wideryd

(1945-2011), Sverige

Oljemålning, Stilleben. Signerad, daterad 1998. Olja på duk, 72x71 cm

Leif Wideryd, svensk bildkonstnär född 1945, död 2011.

Utrop:

800 kr

Såld:

1.600 kr

måndag 26 augusti 2019
kl 20:09:35

Leif Wideryd

Läs mer om Leif Wideryd