KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13745178

nr 1374 5178

Leif Liljeblad

(f. 1950), Sverige

Oljemålning, Leif Liljeblad (f. 1950), Sverige. Sträckande svanar. Signerad, daterad -95. Olja på duk, 60x95 cm

Leif Liljeblad, född 1950 i Linköping, svensk målare och grafiker.

Utrop:

700 kr

Såld:

1.300 kr

måndag 25 januari 2021
kl 18:01:46

Leif Liljeblad

Läs mer om Leif Liljeblad