KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12189031
nr 1218 9031
Leif Knudsen (1928-1975), "Rymdlek", Signerad -56. Olja på pannå, 36x44
Utrop:
2.000 kr
Såld:
4.400 kr
måndag 19 november 2018
kl 18:47:41
1.500 kr
1.900 kr
1.600 kr
1.700 kr (Budbetjänt)
1.800 kr
1.900 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
2.600 kr
2.400 kr
2.600 kr (Budbetjänt)
3.200 kr
3.000 kr
3.200 kr (Budbetjänt)
3.400 kr
4.000 kr
3.800 kr
4.000 kr (Budbetjänt)
4.200 kr
19 nov
Retro (50/60-tal)
Läs mer om Retro (50/60-tal)