KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14088069
nr 1408 8069
Lee Reynolds
(f. 1936), USA
Oljemålning, Signerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 121x153 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 19 juli 2021
kl 20:59:15
150 kr
250 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
250 kr (Budbetjänt)