KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14103148
nr 1410 3148
Lasse Sarri. Signerad, daterad 96. Olja på duk, 100x81cm, yttermått inklusive ram: 102x83cm
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
måndag 9 augusti 2021
kl 20:31:07
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr