KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13581251
nr 1358 1251
Lasse Johnson
(1899-1992), Sverige
Oljemålning, Strand, Signerad, Daterad 1936. Olja på pannå, 38x54 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 2 november 2020
kl 18:22:14
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
Lasse Johnson
Läs mer om Lasse Johnson
Rörstrand