KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15763197
nr 1576 3197
Lars Vidlund
(f. 1920), Sverige
Oljemålning, "Husgavlar". Signerad. Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 41x49 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
400 kr
måndag 6 november 2023
kl 19:31:01
100 kr
200 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr