KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13161189
nr 1316 1189
Lars Tärning
(f. 1945), Sverige
Oljemålning, Utsikt från Skansen. Signerad, daterad 1983. 30x40 cm
Lars Tärning, svensk målare född i Norrköping 1945.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 30 mars 2020
kl 20:12:55
26/3 12:04:56