ART / Oil paintings / Oil painting 11964417
nr 1196 4417
Lars Tärning
(f. 1945), Sverige
Lars Tärning (b. 1945), Sweden. Strandvägen, Stockholm, Sweden. Signed, dated -18, olja på trä, 30x56 cm,
OIL PAINTING, Strandvägen, Stockholm. Signerad, daterad -18, olja på trä, 30x56 cm
Lars Tärning, Swedish painter, born 1945.
SEK 100
Monday August 13 2018
at 18:58:47
7/8 23:31:14