KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12612480
nr 1261 2480
Lars Tärning
(1945-2025), Sverige
Oljemålning, Lars Tärning (f. 1945), Sverige. Strandmotiv, signerad. Olja på pannå, 20x58 cm
Lars Tärning, svensk målare född i Norrköping 1945, död 2025.
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
måndag 17 juni 2019
kl 19:06:14
16/6 18:35:19
350 kr
17/6 18:34:22
Lars Tärning
Läs mer om Lars Tärning