KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13899527
nr 1389 9527
Lars Tärning
(f. 1945), Sverige
Oljemålning, Stilleben. Signerad, daterad 2008. Olja på pannå, 21x23 cm, oramad
Lars Tärning, svensk målare född i Norrköping 1945.
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 5 april 2021
kl 19:38:01
500 kr
600 kr