KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12487390
nr 1248 7390
Lars Tärning
(f. 1945), Sverige
Oljemålning, Stilleben. Signerad, daterad 2018, ca 33x23 cm
Lars Tärning, svensk målare född i Norrköping 1945.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 15 april 2019
kl 20:32:05
15/4 16:30:28