KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17478022
nr 1747 8022
Lars Tärning
(1945-2025), Sverige
Oljemålning, Spegling. Signerad. Olja på pannå, 20x28 cm, yttermått inklusive ram: 25x33
Lars Tärning, svensk målare född i Norrköping 1945, död 2025.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 8 december 2025
kl 20:00:49
2/12 19:13:33
Lars Tärning
Läs mer om Lars Tärning