KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17458012
nr 1745 8012
Lars Tärning
(1945-2025), Sverige
Oljemålning, Röda vinbär. Signerad, daterad -17. Olja på pannå, oramad, 30x27 cm
Lars Tärning, svensk målare född i Norrköping 1945, död 2025.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 1 december 2025
kl 19:22:57
27/11 21:45:15
Lars Tärning
Läs mer om Lars Tärning