KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12088537
nr 1208 8537
Lars Tärning
(1945-2025), Sverige
Oljemålning, Lars Tärning (f. 1945), Sverige. Ost & Vin, Signerad -18. Olja på pannå, 45x40
Lars Tärning, svensk målare född i Norrköping 1945, död 2025.
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 1 oktober 2018
kl 19:16:26
500 kr
800 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
Lars Tärning
Läs mer om Lars Tärning