KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15286509
nr 1528 6509
Lars Tärning
(f. 1945), Sverige
Oljemålning, Krusbär. Signerad. Olja på trä, 6,5x8 cm, oramad
Lars Tärning, svensk målare född i Norrköping 1945.
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 20 mars 2023
kl 18:51:30
300 kr
450 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)