KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17458020
nr 1745 8020
Lars Tärning
(1945-2025), Sverige
Oljemålning, "Körsbär". Signerad, daterad -14. Olja på pannå, 15x32 cm, yttermått inklusive ram: 27x43
Lars Tärning, svensk målare född i Norrköping 1945, död 2025.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 1 december 2025
kl 20:18:14
1/12 14:48:06
700 kr
1/12 18:29:48
Lars Tärning
Läs mer om Lars Tärning