KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17518014
nr 1751 8014
Lars Tärning
(1945-2025), Sverige
Oljemålning, Hed. Signerad, daterad -90. Olja på pannå, 19x28 cm, yttermått inklusive ram: 25x33
Lars Tärning, svensk målare född i Norrköping 1945, död 2025.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 15 december 2025
kl 20:00:49
100 kr
150 kr
Lars Tärning
Läs mer om Lars Tärning