KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12814429
nr 1281 4429
Lars Tärning
(f. 1945), Sverige
Oljemålning, "Gimenez Mendez", stilleben med vinflaska. Signerad. Olja på pannå, 32x25 cm
Lars Tärning, svensk målare född i Norrköping 1945.
Utrop:
700 kr
Såld:
600 kr
måndag 14 oktober 2019
kl 20:05:17
350 kr
400 kr
450 kr
500 kr