KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12376579
nr 1237 6579
Lars Tärning
(1945-2025), Sverige
Oljemålning, Lars Tärning (f. 1945), Sverige. Citroner. Signerad, daterad 2014. Olja på pannå, 15x30
Lars Tärning, svensk målare född i Norrköping 1945, död 2025.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 25 februari 2019
kl 20:40:52
23/2 21:51:40
800 kr
25/2 17:42:23
Lars Tärning
Läs mer om Lars Tärning