KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13062098
nr 1306 2098
Lars Tärning
(f. 1945), Sverige
Oljemålning, Biggaråer. Signerad, daterad -98. Olja på pannå, 28x58 cm
Lars Tärning, svensk målare född i Norrköping 1945.
Utrop:
800 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 10 februari 2020
kl 20:48:38
600 kr
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.500 kr