KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12804428
nr 1280 4428
Lars Tärning
(f. 1945), Sverige
Oljemålning, "Amarone Tommasi", stilleben med vinflaska med druvor. Signerad. Olja på pannå, 40x30 cm
Lars Tärning, svensk målare född i Norrköping 1945.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 7 oktober 2019
kl 18:03:30
7/10 17:46:22