KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12296003
nr 1229 6003
Lars Sjögren
(f. 1931), Sverige
Oljemålning, Signerad -58. Olja på duk, komposition, 36x41
Lars Sjögren, svensk målare född 1931 i Karlstad.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 21 januari 2019
kl 18:06:10
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)