KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15474258
nr 1547 4258
Lars Norberg, Kustmotiv. Signerad. Olja på duk, 40x48 cm, yttermått inklusive ram: 58x70 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 12 juni 2023
kl 19:19:37
12/6 17:37:02
100 kr
12/6 19:05:40