KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16406275
nr 1640 6275
Lars Kemner
(f. 1919), Sverige
Oljemålning, Sydländsk by. Signerad. Olja på pannå, 23x30 cm, yttermått inklusive ram: 39x46 cm
Lars Kemner, svensk målare född i Uppsala 1919.
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 2 september 2024
kl 18:04:39
300 kr
400 kr