KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12191052
nr 1219 1052
Lars Kemner
(f. 1919), Sverige
Oljemålning, St Paul Provance. Olja på pannå, signerad. 24x30
Lars Kemner, svensk målare född i Uppsala 1919.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 26 november 2018
kl 19:05:27
500 kr