KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13956667
nr 1395 6667
Lars Boethius
(1903-1968), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på pannå, 32x40, yttermått inklusive ram: 47x55 cm
Lars Boëthius, född 1903 i Stockholm, död 1968, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 3 maj 2021
kl 20:45:43
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr
250 kr
Lars Boethius
Läs mer om Lars Boethius