KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16003169
nr 1600 3169
Lars-Olof Gynning
(1920-2003), Sverige
Oljemålning, Hästar. Signerad, numrerad - 47. Olja på duk, daterad 59x71 cm, yttermått inklusive ram: 69x82 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 26 februari 2024
kl 19:44:33
23/2 18:08:55
700 kr
26/2 13:46:05
Lars-Olof Gynning
Läs mer om Lars-Olof Gynning