KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12044503
nr 1204 4503
L Smidt, Dramaten. Signerad, daterad -53. Olja på duk, 33x40
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 17 september 2018
kl 21:01:06
150 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
450 kr