KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13061171

nr 1306 1171

L Lacroix, Frankrike. Signerad. Olja på duk, 18x23cm

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 10 februari 2020
kl 20:54:19

8/2 05:25:25 1      100 kr
10/2 17:12:00 2      Vinnande bud