KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14829104
nr 1482 9104
Kustmotiv. Signerad, kust. Olja på pannå, 15x31 cm, yttermått inklusive ram: 30x47 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 15 augusti 2022
kl 19:29:10
100 kr
150 kr