KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13714368
nr 1371 4368
Kust, Mia Cameron, Signerad. Olja på pannå, 29x29 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 11 januari 2021
kl 20:51:33
100 kr
200 kr
450 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr