KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14409069
nr 1440 9069
Kurt Ullberger
(1919-2008), Sverige
Oljemålning, Strand Gotland. Signerad, daterad -78. Olja på duk, 42x80, yttermått inklusive ram: 46x84 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 20 december 2021
kl 18:50:51
350 kr
600 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
Kurt Ullberger
Läs mer om Kurt Ullberger