KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16306081

nr 1630 6081

Kurt Ullberger

(1919-2008), Sverige

Oljemålning, Signerad, daterad -57, klarinett. Olja på pannå, 24x41 cm, yttermått inklusive ram: 38x56 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 1 juli 2024
kl 18:29:34

30/6 00:27:14 1      Vinnande bud
30/6 00:28:49 1      justering av budtak

Kurt Ullberger

Läs mer om Kurt Ullberger