KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16926254

nr 1692 6254

Kurt Ullberger

(1919-2008), Sverige

Oljemålning, "Höst, Hoburgen". Signerad, daterad -58. Olja på pannå, bildmått: 23x41 cm, yttermått inklusive ram: 37x55 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 7 april 2025
kl 20:31:10

7/4 13:23:19 1      Vinnande bud
7/4 20:19:44 1      justering av budtak

Kurt Ullberger

Läs mer om Kurt Ullberger