KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16926254
nr 1692 6254
Kurt Ullberger
(1919-2008), Sverige
Oljemålning, "Höst, Hoburgen". Signerad, daterad -58. Olja på pannå, bildmått: 23x41 cm, yttermått inklusive ram: 37x55 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 7 april 2025
kl 20:31:10
7/4 13:23:19
7/4 20:19:44
Kurt Ullberger
Läs mer om Kurt Ullberger