KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16218343

nr 1621 8343

Kurt Lundberg. Hammarbyleden. Signerad, daterad 46. Olja på pannå, 31x36 cm, yttermått inklusive ram: 50x55 cm

Utrop:

500 kr

måndag 20 maj 2024
kl 19:54:14