KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13163141
nr 1316 3141
Kurt Johansson, Stockholmsmotiv. Signerad. Olja på duk, 45x54 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 30 mars 2020
kl 20:03:08
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)