KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12969382
nr 1296 9382
Kurt Heinonen
(1915-1983), Finland
Oljemålning, "Italien". Signerad. Olja på duk, 35x67 cm
Kurt Heinonen, född 1915 i Helsingfors, död 1983.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 9 december 2019
kl 19:49:57
7/12 12:37:34
8/12 22:14:16