KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14087147
nr 1408 7147
Kurt Ehrefelt
(1921-2010), Sverige
Oljemålning, Kurt Ehrefelt (1921-2010), Signerad, "Vaktavlösning". Olja på duk, 93x70, yttermått inklusive ram: 122x98 cm
Kurt Ehrefelt, svensk bildkonstnär född 1921, död 2010.
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 19 juli 2021
kl 18:30:29
100 kr
150 kr
400 kr
500 kr