KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12848582

nr 1284 8582

Kurt Björkegren

(f. 1929), Sverige

Oljemålning, Signerad. Olja på pannå, 72x50 cm

Kurt Björkegren, född 1929 i Stockholm, svensk målare och tecknare.

Utrop:

600 kr

Såld:

1.600 kr

måndag 28 oktober 2019
kl 20:04:38

Kurt Björkegren

Läs mer om Kurt Björkegren