KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12861516

nr 1286 1516

Kurt Björkegren

(f. 1929), Sverige

Oljemålning, Katt, Signerad. Olja på pannå, 48x50 cm

Kurt Björkegren, född 1929 i Stockholm, svensk målare och tecknare.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 4 november 2019
kl 20:04:11

4/11 12:30:31 1      Vinnande bud

Kurt Björkegren

Läs mer om Kurt Björkegren