KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12066078

nr 1206 6078

kung, modell äldre. Olja på pannå, 27x21 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

600 kr

Såld:

600 kr

måndag 24 september 2018
kl 18:07:03

Kunglig Dansk (Royal Copenhagen)