KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14556431
nr 1455 6431
Kristine Harrebek. Komposition. Signerad, daterad 1974. Olja på duk, 79x140 cm, yttermått inklusive ram: 90x150 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.800 kr
måndag 21 mars 2022
kl 20:32:44
1.500 kr
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.700 kr