KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14577082
nr 1457 7082
Kristine Harrebek, komposition. Signerad, daterad 1961. Bildmått: 37x44, yttermått inklusive ram: 52x61 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 28 mars 2022
kl 18:46:17
23/3 08:30:58
100 kr
28/3 17:29:11