KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14577074
nr 1457 7074
Kristine Harrebek, komposition. Signerad, daterad 1967. Bildmått: 42x28, yttermått inklusive ram: 59x42 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 28 mars 2022
kl 18:09:19
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
600 kr
1.000 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)