ART / Oil paintings / Oil painting 12757431
nr 1275 7431
OIL PAINTING
Kopia, S Heijer. Signed. Oil on canvas, 54x90 cm,
Kopia, S Heijer. Signerad. Olja på duk, 54x90 cm
600
SEK 150
Monday September 16 2019
at 20:33:15
14/9 16:21:44
100 kr
14/9 20:48:46