KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14076281

nr 1407 6281

Kopia, Kustbild. Signerad. Olja på duk, 92x71, yttermått inklusive ram: 120x100 cm

Konditionsrapport: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 5 juli 2021
kl 20:24:21

29/6 08:26:10 1      Vinnande bud