KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14145375
nr 1414 5375
Kopia efter Picasso, Signerad Janne, -58, oramad. Olja på duk, 46x55 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 23 augusti 2021
kl 18:53:12
100 kr
250 kr